ארגונים בשינוי הם ארגונים בחרדה העשויים להגיב  בצורה רגשית ובלחץ. בין אם השינויים מתוכננים ובין אם הם נכפים  עליו, ניהול השינוי מסייע בהשלמה של התהליך  באופן אחראי המותיר פחות משקעים בלתי רצויים לטווח הארוך. 

לווי מנהלים וארגונים בתהליכי שינוי
פיתוח לכידות ארגונית

לכידות ארגונית כפרדיגמה מניחה כי ארגונים בעלי מדד אזרחות גבוה הם ארגונים משגשגים המגיבים בזריזות לשינויים בשוק. ארגונים בעלי לכידות ארגונית גבוהה  יוכלו באופן מתמשך להיות יצרניים, יצירתיים ובעלי יכולת תגובה מהירה .

יצירת קואליציות ושותפויות מהווה בעבור ארגונים אתגר. ריבוי האינטרסים, אשר בחלקם נוגדים יוצרים דינמיקה שאינה מקדמת את האינטרס המשותף.  Co-Creation מציעה לווי והנחייה של  תהליכי גיבוש השותפות והמשך לווי בצמתים קריטיים שבהם נדרשת ההתערבות. 

טיפוח קואליציות ושותפויות
פיתוח סביבות עבודה מיטביות
פיתוח אתיקה והוגנות בארגונים
יעוץ בשילוב וקידום נשים וקבוצות מיעוט

מחקרים מראים כי שילוב אוכלוסיות שונות בצוותי חשיבה מעלה את האפקטיביות הארגונית, בשל ריבוי הדעות והפריזמות דרכן חווים העובדים את המיאות ואשר אותה הם מביאים לשולחן הדיונים. עם זאת, שילוב נשיםקבוצות מיעוט נוספות אינה טריוויאלית ודורשת שלווי והנחייה של התהליך לשם עמידה ביעיד השילוב. 

אתיקה ארגונית מוספיה נדבך לתרבות הארגונית הקיימת. ארגונים הבוחרים ליצור שיח אתי יוצאים נשכרים הן ביחסי עבודה פנימיים, הן ביחסים עם הלקוחות, שיפור תחושת ההוגנות בקרב העובדים, העלאת רמת השקיפות בארגון והאמינות שלו. 

תרבות ארגונית המעודדת יוזמה חדשנות ויצירתיות עומדת לעיתים קרובות בסתירה לצורך של ארגונים בשליטה בתהליכים ובעובדים. העבודה המשותפת עם הארגון מאפשרת יצירת איזון בין פיתוח סביבות עבודה מיטביות לעובדים לבין צרכי הארגון

© 2016 by Co-Creation. Proudly created with Wix.com

  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook

Co-Creation​  Consulting

  Leadership ➰ Gender ➰ Management

Dr. Michal Sela       dr. michal.sela@gmail.com         +972524076644

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now